Realitní kancelář STING

Motiv - lidé

Realitní kancelář STING je velkou, úspěšnou a finančně stabilní společností poskytující široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami. Působí na většině území České republiky prostřednictvím své sítě 27 poboček a ve dvou městech na Slovensku. Je součástí Realitní skupiny STING.

Na trhu působíme třináctým rokem, což nás řadí k nejdéle působícím realitním společnostem na zatím mladém českém realitním trhu. Za tuto dobu jsme úspěšně zobchodovali 25 000 nemovitostí, čímž můžeme spolehlivě deklarovat naši zkušenost v daném oboru. Hodnota zobchodovaných nemovitostí za celou skupinu činí 40 miliard Kč. Naši pracovníci v oblasti realit jsou pracovníci na plný úvazek, tudíž bez závazků u jiných společností. Věnují se pouze činnosti u naší společnosti, což umožňuje jejich 100% nasazení. Netříští svůj čas ani profesní zájmy a jejich zkušenost, odbornost a profesionalita je díky každodenní praxi velmi vysoká.

Realitní kancelář STING patří mezi realitní kanceláře, která se již několik let významnou měrou podílí na rozvoji a dynamickém růstu českého trhu s realitami. Řadí se mezi tvůrce realitního prostředí a dalších oblastí, které jsou s realitami spjaty. Úspěchy, kterých již dosáhla, jsou podloženy důvěryhodností, která je v tomto oboru více než nutností, cílevědomostí a tvrdou prací. Firemní kultura, postavená na základech etiky podnikání a respektování zákazníka a jeho potřeb a požadavků, učinila z Realitní kanceláře STING spolehlivého a osvědčeného partnera ve světě realit.

Z hlediska velikosti nabídky, počtu poboček, objemu nemovitostí zobchodovaných během 14 let existence společnosti a výše obratu, se Realitní kancelář STING řadí mezi tři největší realitní kanceláře v České republice. Její specializace a zastoupení ve všech oblastech svázaných s realitním trhem z ní vytváří jedinečnou realitní společnost.

přejít na stránky Realitní kanceláře STING »