Foto nemovitosti
Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 02.jpg
Další fotografie nemovitosti

Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 12-bazén.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 08-bar.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 05-restaurace.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 04-vstupní hala.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 06-restaurace.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 07-restaurace.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 14-chodba patro.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 15-pokoj.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 16-pokoj.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 17-pokoj.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 18-sociálka pokoj.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 19-pokoj.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 19-sociálka pokoj.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 13-bazén.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 20-schodiště.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 09-sociálka.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 10-sociálka.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 21-okolí.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 22-okolí.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 03.jpg Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách - 01_budova.jpg

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji penzión v centru obce Deštné v Orlických horách o celkové zastavěné ploše 1.145 m2. K areálu náleží pozemek o celkové rozloze 2862 m2 (v zadní části areálu je prostor pro dostavbu parkoviště). V penzionu s kapacitou 36 lůžek se nachází restaurace, bar, herna, bazén a relaxační místnost. V roce 2017 prošla větší část objektu rozsáhlou rekonstrukcí vnitřních prostor, modernizací systému vytápění, rozvodů elektřiny, vody a odpadu. Dispozice: V přízemí je prostorná vstupní hala s recepcí, restaurační zařízení s vlastní kuchyní, bar, salónek a jídelna s kapacitou 30 míst. Je zde také nově rekonstruované sociální zázemí. Napravo od vstupní haly je vybudován krytý bazén (152 m2) se saunou, šatnou a sociálním zázemí. V prvním patře se v současné době dokončuje 10 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout). Ve druhém patře se nachází 6 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a apartmán se dvěma samostatnými pokoji a vlastním sociálním zařízením. Dále je zde bytová jednotka 2+1 se samostatným vstupem po vlastním schodišti. Každý pokoj má nainstalován samostatný boiler na ohřev vody. V 1PP jsou sklepní prostory, které je možné využít jako sklad nebo úschovnu lyží.
Deštné v Orlických horách, v údolí říčky Bělé a Deštenského potoka je nejznámější lyžařskou lokalitou Orlických hor se šesti sjezdovkami. Jedna z menších sjezdovek je bezprostředně za hotelem. Další jsou ve vzdálenosti do 1 km. Současně jsou v dosahu i další sjezdovky, na polské straně, tj. cca do vzdálenosti 10 km. Mimo zimní turistickou sezónu je toto prostředí využíváno k pěší a zejména cykloturistice, rovněž s přesahem na polskou stranu. Ubytování je využíváno zejména pro lyžařské kurzy, školy v přírodě, případně pro letní i zimní dovolené.

Hotel / penzion / restaurace, Deštné v Orlických horách

cena
9 900 000 Kč
(včetně provize)
kód zakázky
112412
okres
Rychnov nad Kněžnou
lokalita
Deštné v Orlických horách
typ domu
patrový
typ zařízení
Penzion
energetická náročnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná
garáž
Ne
typ budovy
cihlová
stav objektu
dobrý
zastavěná plocha
2508 m²
užitná plocha
2862 m²
plocha pozemku
2862 m²
počet podlaží objektu
počet pokojů
36
v provozu
Ne
poloha objektu
samostatný
vybaveno
Ano
umístění objektu
centrum obce
topení
lokální - plynové
doprava
vlak, silnice
elektřina
230V
voda
zdroj pro celý objekt
odpad
kanalizace

Odeslat na e-mail Tisknout nemovitost Uložit kartu nemovitosti
Zaslání nabídky na email

Všecha pole formuláře jsou povinná.

Foto Lubomír Hlavica
Tel: 606 662 828
Zakázky makléře
Pobočka Pardubice

Pernštýnské nám. 66
530 02 Pardubice

Tel: 466 265 087 E-mail: 

Všecha pole formuláře jsou povinná.